PHILIPS LED IPS monitor 27E1N1200A 27"
Šifra proizvoda
13725
- gotovinsko plaćanje
- virmansko i elektronsko plaćanje
- jednokratno plaćanje platnim karticama
15% popusta
More Information
Šifra proizvoda 13725
Brand Philips
Dijagonala ekrana 27"
Rezolucija ekrana 1920 x 1080 (Full HD)
Oblik ekrana Ravan
Vrijeme odziva 1ms
Osvježavanje 120Hz
Dostupno online
Kupovina na rate
  • Kupovina na rate
  • Sigurna kupovina
trustMark
Slični proizvodi
  1. PHILIPS LED IPS Gaming monitor 24E2N1110 23.8"
    PHILIPS LED IPS Gaming monitor 24E2N1110 23.8"
    - gotovinsko plaćanje
    15% popusta
  2. GIGABYTE  Gaming Monitor GS25F2A FHD 24"
    GIGABYTE Gaming Monitor GS25F2A FHD 24"
    15% popusta
  3. AOC Gaming IPS monitor 24G4X 23.8"
    AOC Gaming IPS monitor 24G4X 23.8"
    15% popusta
  4. SAMSUNG monitor Odyssey G3 LS27DG302EUXEN 27"
    SAMSUNG monitor Odyssey G3 LS27DG302EUXEN 27"
    15% popusta
  5. PHILIPS LED IPS monitor 27E1N1100A 27"
    PHILIPS LED IPS monitor 27E1N1100A 27"
    15% popusta
  6. PHILIPS LED monitor 24E2N1100LB 23.5"
    PHILIPS LED monitor 24E2N1100LB 23.5"
    15% popusta
  7. MSI IPS monitor MAG 272F FHD 24"
    MSI IPS monitor MAG 272F FHD 24"
    15% popusta
  8. Asus monitor TUF Gaming VG249Q1R
    Asus monitor TUF Gaming VG249Q1R
    15% popusta
  9. BENQ MONITOR EX240N FHD 24"
    BENQ MONITOR EX240N FHD 24"
    15% popusta
  10. LG monitor 27BA400-B
    LG monitor 27BA400-B
    15% popusta
Opis
PHILIPS IPS monitor 27E1N1200A 27"
Specifikacija
Model: PHILIPS LED IPS Monitor 27E1N1200A
Veličina ekrana: 27 inča
Rezolucija: 1920 x 1080
Tip ekrana: LED
Tip panela: IPS
Pozadinsko osvetljenje: WLED
Odnos stranica: 16:9
Nativni kontrast: 1500:1, 1300:1
Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR
Osvetljenje: 250 nita, 300 nita
Odziv: 4ms (Gray to Gray), 1ms (MPRT)
Vertikalno osvežavanje: 120Hz, 100Hz
Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync, Adaptive Sync
Uglovi gledanja: 178° horizontalni, 178° vertikalni
Veličina piksela: 0.3114mm x 0.3114mm
Paleta boja: 16.7 miliona boja
79.86% DCI-P3, 104.02% sRGB, 91.27% NTSC
Konektori: 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4, 1x VGA D-sub, Audio Out 3.5mm, Audio In 3.5mm
Zvučnici: Ugrađeni, 2x 2W
Dodatne funkcije: Flicker-free, Low Blue Light, Kensington lock, SmartContrast, EasyRead, SoftBlue
Fizičke karakteristike: Tilt, VESA 100 x 100 mm
Boja: Crna
Dimenzije: 617 x 211 x 457 mm (sa postoljem)
Masa: 4 kg (sa postoljem), 3.97 kg (bez postolja)
Pakovanje: HDMI kabl
Garancija: 2 godine
Napravi PDF specifikaciju
Recenzije
Write Your Own Review
Vaš utisak za:PHILIPS LED IPS monitor 27E1N1200A 27"