LG 43UA73003LA Smart 4K UHD TV
Šifra proizvoda
14047
- gotovinsko plaćanje
- virmansko i elektronsko plaćanje
- jednokratno plaćanje platnim karticama
15% popusta
More Information
Šifra proizvoda 14047
Brand LG
Dijagonala ekrana 43"
Operativni sistem webOS
Rezolucija ekrana 3840 x 2160 (4K)
Smart Da
Dostupno odmah
Kupovina na rate
  • Kupovina na rate
  • Sigurna kupovina
trustMark
Slični proizvodi
  1. Samsung QE43Q7FAAUXXH QLED 4K Smart TV
    Samsung QE43Q7FAAUXXH QLED 4K Smart TV
    - gotovinsko plaćanje
    15% popusta
  2. TESLA 43E655BUSS  Smart LED 4K TV
    TESLA 43E655BUSS Smart LED 4K TV
    15% popusta
  3. FOX 43WOS640E SMART 4K TV
    FOX 43WOS640E SMART 4K TV
    15% popusta
  4. LG 43NANO81A3A  Smart 4K UHD TV
    LG 43NANO81A3A Smart 4K UHD TV
    15% popusta
  5. HISENSE 43E7NQ QLED 4K SMART TV
    HISENSE 43E7NQ QLED 4K SMART TV
    15% popusta
Opis
LG 43UT73003LA
LG UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 od 43 inča
Boja i pojedinosti koje oduzimaju dah sa značajkom 4K HDR10 Pro
Uživajte u 4K super postupnom povećavanju poboljšanja rezolucije, osvjetljenja i jasnoće
Upoznajte snažni i pametni procesor alpha 7 AI Processor Gen8
HDR10 Pro
Tehnologija 4K Super Upscaling oživljava svaki kadar
Nova generacija LG AI TV
Riješite upite u stvarnom vremenu pomoću AI Chatbot
Značajka AI Sound Pro s virtualnim 9.1.2 kanalima
AI Clear Sound
Precizan ispravak tona poboljšava jasnoću zvuka za izvanredni užitak slušanja.
Moćni način igranja
Specifikacija
Oznaka uređaja: LG 43UT73003LA
Ekran:
Dijagonala: 43" (109 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Pozadinsko osvetljenje: Direktno
Osvežavanje ekrana: 60Hz Native
Tjuneri: DVB-T2/C/S2
Smart Tv: Da
Operativni sistem: webOS 25
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Da, 5.0
Procesor: α7 AI Processor 4K Gen8
Slika:
AI Upscaling: 4K Upscaling, HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™, Dynamic Tone Mapping, Način slike: 10 načina
High Contrast, Gray Scale, Invert Colors
Gaming:
HGIG Mode, Optimizator Igre: Da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate): Da (do 60Hz)
Smart mogućnosti:
Intelligent Voice Recognition, Kompatibilan (Magic Remote)
Radi sa Apple Airplay2, Smartphone Remote App: Da (LG ThinQ)
Full Web Browser, Multi View, Kompatibilnost sa USB Kamerom
Radi sa Apple Home, Home Hub, AI Chatbot, Google Home / Hub, Google Cast
Zvuk:
Audio Izlazna Snaga: 20W, Broj kanala: 2.0 kanal, Pravac Zvuka: Na dole
AI Sound: AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro
AI Acoustic Adjustment: Spreman (potreban Magic Remote)
LG Sound Sync, Sound Mode Share, Simultani Audio Izlaz
Bluetooth Surround Ready: Da (dvosmerna reprodukcija)
Audio Codec: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Priključci / Slotovi:
HDMI Ulaz: 3 kom. (podržava eARC, ALLM), Simplink (HDMI CEC): Da
HDMI Audio Return Channel: eARC (HDMI 2), USB Ulaz: 2 kom. (v 2.0)
Ethernet Ulaz: 1 kom., CI Slot: 1 kom, RF Ulaz (Antenna/Cable): 2 kom.
SPDIF (Optical Digital Audio Out): 1 kom.
Dimenzije i težina:
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD): 957 x 608 x 233 mm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): 957 x 558 x 57,9 mm
Težina sa postoljem: 6.8 kg
Težina bez postolja: 6.7 kg
Težina pakovanja: 9.1
Boja:
VESA veličina: 300 x 300 mm